TPSMB8.5CA-VR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TPSMB8.5CA-VR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Duomenų lapai: TPSMB8.5CA-VR.pdf
  • Pranešimas
TPSMB8.5CA-VR specifikacijos
Dalies numeris TPSMB8.5CA-VR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 301329 pcs Duomenų lapas TPSMB8.5CA-VR.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 8.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 14.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 9.44V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AA (SMBJ) Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 41.7A Talpa @ dažnumas -