TPSMA6L85A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMA6L85A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TPSMA6L85A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 85V 137V DO221AC
Duomenų lapai: TPSMA6L85A.pdf
  • Pranešimas
TPSMA6L85A specifikacijos
Dalies numeris TPSMA6L85A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 85V 137V DO221AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 360919 pcs Duomenų lapas TPSMA6L85A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 85V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 137V
Įtampa - suskirstymas (min) 94.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-221AC
Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMA6L Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-221AC, SMA Flat Leads Kiti vardai F6183TR
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4.4A
Talpa @ dažnumas - Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TPSMA6L8.5A
TPSMA6L8.5A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO221AC