TMOV34S481MX2696
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S481MX2696 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV34S481MX2696
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 750V 40KA SQUARE 34MM
Duomenų lapai: TMOV34S481MX2696.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TMOV34S481MX2696 specifikacijos
Dalies numeris TMOV34S481MX2696 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 750V 40KA SQUARE 34MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4472 pcs Duomenų lapas TMOV34S481MX2696.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 750V Varistorio įtampa (min) 675V
Varistorio įtampa (maks.) 825V Serija TMOV® 34S
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 640V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 480V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 960J Išsamus aprašymas 750V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Dabartinis - "Surge" 40kA Talpa @ dažnumas 2700pF @ 1MHz