TMOV34S391MPX2696
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S391MPX2696 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV34S391MPX2696
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 620V 40KA SQUARE 34MM
Duomenų lapai: TMOV34S391MPX2696.pdf
  • Pranešimas
TMOV34S391MPX2696 specifikacijos
Dalies numeris TMOV34S391MPX2696 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 620V 40KA SQUARE 34MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5493 pcs Duomenų lapas TMOV34S391MPX2696.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 620V Varistorio įtampa (min) 558V
Varistorio įtampa (maks.) 682V Serija TMOV® 34S
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 506V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 385V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 800J Išsamus aprašymas 620V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Dabartinis - "Surge" 40kA Talpa @ dažnumas 3300pF @ 1MHz