TMOV34S111MPX2696
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S111MPX2696 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV34S111MPX2696
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 180V 40KA SQUARE 34MM
Duomenų lapai: TMOV34S111MPX2696.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
180 pcs
  • Pranešimas
TMOV34S111MPX2696 specifikacijos
Dalies numeris TMOV34S111MPX2696 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 180V 40KA SQUARE 34MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6280 pcs Duomenų lapas TMOV34S111MPX2696.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 180V Varistorio įtampa (min) 163V
Varistorio įtampa (maks.) 198V Serija TMOV® 34S
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 150V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 115V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 280J Išsamus aprašymas 180V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Dabartinis - "Surge" 40kA Talpa @ dažnumas 11500pF @ 1MHz