TMOV20RP275E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP275E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV20RP275E
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: TMOV20RP275E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TMOV20RP275E specifikacijos
Dalies numeris TMOV20RP275E Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64834 pcs Duomenų lapas TMOV20RP275E.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija TMOV®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F4042
TMOV20R275EP
TMOV20R275EP-ND
TMOV20RP275E-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 350V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 190J Išsamus aprašymas 430V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 900pF @ 1MHz