TMOV20RP230EL4B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP230EL4B7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV20RP230EL4B7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: TMOV20RP230EL4B7.pdf
  • Pranešimas
TMOV20RP230EL4B7 specifikacijos
Dalies numeris TMOV20RP230EL4B7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100207 pcs Duomenų lapas TMOV20RP230EL4B7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 360V Varistorio įtampa (min) 324V
Varistorio įtampa (maks.) 396V Serija TMOV®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 300V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 230V
funkcijos Thermally Protected Energija 160J
Išsamus aprašymas 360V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 10kA
Talpa @ dažnumas 1100pF @ 1MHz