TMOV20RP150EL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP150EL2T7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV20RP150EL2T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: TMOV20RP150EL2T7.pdf
  • Pranešimas
TMOV20RP150EL2T7 specifikacijos
Dalies numeris TMOV20RP150EL2T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94997 pcs Duomenų lapas TMOV20RP150EL2T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija TMOV®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
funkcijos Thermally Protected Energija 120J
Išsamus aprašymas 240V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 10kA
Talpa @ dažnumas 1600pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TMOV20RP140M
TMOV20RP140M
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 78995 pcs
parsisiųsti: TMOV20RP140M.pdf
RFQ
TMOV20RP150E
TMOV20RP150E
apibūdinimas: VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM