TMOV20R140EL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV20R140EL2T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: TMOV20R140EL2T7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TMOV20R140EL2T7 specifikacijos
Dalies numeris TMOV20R140EL2T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6018 pcs Duomenų lapas TMOV20R140EL2T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 220V Varistorio įtampa (min) 198V
Varistorio įtampa (maks.) 242V Serija TMOV®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 180V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 140V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 110J Išsamus aprašymas 220V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 1750pF @ 1MHz