TMOV14RP750E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP750E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV14RP750E
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1200V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: TMOV14RP750E.pdf
  • Pranešimas
TMOV14RP750E specifikacijos
Dalies numeris TMOV14RP750E Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1200V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89255 pcs Duomenų lapas TMOV14RP750E.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1.2kV Varistorio įtampa (min) 1.08kV
Varistorio įtampa (maks.) 1.32kV Serija TMOV®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 970V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 750V
funkcijos Thermally Protected Energija 210J
Išsamus aprašymas 1.2kV 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 6kA
Talpa @ dažnumas 140pF @ 1MHz