TMOV14RP320EL3T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP320EL3T7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV14RP320EL3T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: TMOV14RP320EL3T7.pdf
  • Pranešimas
TMOV14RP320EL3T7 specifikacijos
Dalies numeris TMOV14RP320EL3T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60167 pcs Duomenų lapas TMOV14RP320EL3T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 510V Varistorio įtampa (min) 459V
Varistorio įtampa (maks.) 561V Serija TMOV®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 420V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V
funkcijos Thermally Protected Energija 136J
Išsamus aprašymas 510V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 6kA
Talpa @ dažnumas 380pF @ 1MHz