TMOV14R320E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14R320E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV14R320E
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: TMOV14R320E.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TMOV14R320E specifikacijos
Dalies numeris TMOV14R320E Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4493 pcs Duomenų lapas TMOV14R320E.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 510V Varistorio įtampa (min) 459V
Varistorio įtampa (maks.) 561V Serija TMOV®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 420V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 136J Išsamus aprašymas 510V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 380pF @ 1MHz