TCF250-180T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TCF250-180T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCF250-180T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 180MA SMD
Duomenų lapai: 1.TCF250-180T.pdf2.TCF250-180T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TCF250-180T specifikacijos
Dalies numeris TCF250-180T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 180MA SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 238073 pcs Duomenų lapas 1.TCF250-180T.pdf2.TCF250-180T.pdf
Įtampa - maks 60V (250V Int) Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 3.4s Storis (maks.) 0.063" (1.60mm)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) Serija PolySwitch®, TCF250
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 4.2 Ohms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 1.9 Ohms
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Nonstandard SMD Kiti vardai RF1395-000
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 180mA Ih Surface Mount Nonstandard SMD
Dabartinis - kelionė (ji) 380mA Dabartinis - maks 3A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 180mA Patvirtinimai UL