T10C270BF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T10C270BF
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas THYRISTOR TVS 270V 250A 3PIN RDL
Duomenų lapai: T10C270BF.pdf
  • Pranešimas
T10C270BF specifikacijos
Dalies numeris T10C270BF Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas THYRISTOR TVS 270V 250A 3PIN RDL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4467 pcs Duomenų lapas T10C270BF.pdf
Įtampa - "On State" 4V Įtampa - išjungta būsena 270V
Įtampa - pertrauka 360V Serija SIDACtor®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial - 3 Leads
Elementų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 250A Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 100A