T10B180E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
T10B180E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T10B180E
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas THYRISTR SIBOD 180V 250A DO201AD
Duomenų lapai: T10B180E.pdf
  • Pranešimas
T10B180E specifikacijos
Dalies numeris T10B180E Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas THYRISTR SIBOD 180V 250A DO201AD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 132830 pcs Duomenų lapas T10B180E.pdf
Įtampa - "On State" 4V Įtampa - išjungta būsena 175V
Įtampa - pertrauka 210V Serija SIDACtor®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-201AD, Axial
Kiti vardai T10B180ET Elementų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 250A Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 100A
Dabartinis - laikykite (Ih) 180mA Talpa 44pF