SZSMF36AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZSMF36AT1G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SZSMF36AT1G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL
Duomenų lapai: 1.SZSMF36AT1G.pdf2.SZSMF36AT1G.pdf
  • Pranešimas
SZSMF36AT1G specifikacijos
Dalies numeris SZSMF36AT1G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 416543 pcs Duomenų lapas 1.SZSMF36AT1G.pdf2.SZSMF36AT1G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 36V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 58.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 40V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123FL
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 200W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123F Kiti vardai F11654TR
SZSMF36AT1G-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 3.4A