SZ1SMC20AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMC20AT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SZ1SMC20AT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 20V 32.4V SMC
Duomenų lapai: 1.SZ1SMC20AT3G.pdf2.SZ1SMC20AT3G.pdf
  • Pranešimas
SZ1SMC20AT3G specifikacijos
Dalies numeris SZ1SMC20AT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 20V 32.4V SMC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127869 pcs Duomenų lapas 1.SZ1SMC20AT3G.pdf2.SZ1SMC20AT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 20V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 32.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 22.2V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMC
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Kiti vardai F11584CT
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 46.3A