SZ1SMB60CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMB60CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SZ1SMB60CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 60V 96.8V SMB
Duomenų lapai: SZ1SMB60CAT3G.pdf
  • Pranešimas
SZ1SMB60CAT3G specifikacijos
Dalies numeris SZ1SMB60CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 60V 96.8V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 218756 pcs Duomenų lapas SZ1SMB60CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 60V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 96.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 66.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija Automotive, AEC-Q101
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai F11576TR
SZ1SMB60CAT3G-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.2A Talpa @ dažnumas 150pF @ 1MHz