SZ1SMA48CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMA48CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SZ1SMA48CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 48V 77.4V SMA
Duomenų lapai: 1.SZ1SMA48CAT3G.pdf2.SZ1SMA48CAT3G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SZ1SMA48CAT3G specifikacijos
Dalies numeris SZ1SMA48CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 48V 77.4V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 187926 pcs Duomenų lapas 1.SZ1SMA48CAT3G.pdf2.SZ1SMA48CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 48V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 77.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 53.3V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMA Serija Automotive, AEC-Q101
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai F11527CT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5.2A Talpa @ dažnumas 135pF @ 1MHz