SMOV25S321NP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV25S321NP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMOV25S321NP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 510V 20KA ENCASED
Duomenų lapai: SMOV25S321NP.pdf
  • Pranešimas
SMOV25S321NP specifikacijos
Dalies numeris SMOV25S321NP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 510V 20KA ENCASED "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11967 pcs Duomenų lapas SMOV25S321NP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 510V Varistorio įtampa (min) 459V
Varistorio įtampa (maks.) 561V Serija SMOV25S
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Box, 5 lead
Kiti vardai F5846 Darbinė temperatūra -45°C ~ 75°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 420V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 390J Išsamus aprašymas 510V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead
Dabartinis - "Surge" 20kA Talpa @ dažnumas 1080pF @ 1MHz