SMF6.5AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF6.5AT1G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMF6.5AT1G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 6.5V 11.2V SOD123FL
Duomenų lapai: 1.SMF6.5AT1G.pdf2.SMF6.5AT1G.pdf
  • Pranešimas
SMF6.5AT1G specifikacijos
Dalies numeris SMF6.5AT1G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 6.5V 11.2V SOD123FL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4153 pcs Duomenų lapas 1.SMF6.5AT1G.pdf2.SMF6.5AT1G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 6.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 11.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 7.22V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123FL
Serija SMF Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 200W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SOD-123F Kiti vardai SMF6.5AT1GOSDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 17.9A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMF60AHRQG
SMF60AHRQG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Sandelyje: 952906 pcs
parsisiųsti: SMF60AHRQG.pdf
RFQ
SMF6.5A-T13
SMF6.5A-T13
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 6.5V 11.2V SOD123FL
Sandelyje: 565589 pcs
parsisiųsti: SMF6.5A-T13.pdf
RFQ
SMF6.5AT1
SMF6.5AT1
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: SMF6.5AT1.pdf
SMF6.5AHRVG
SMF6.5AHRVG
parsisiųsti: SMF6.5AHRVG.pdf
SMF60A RVG
SMF60A RVG
parsisiųsti: SMF60A RVG.pdf
SMF60A RQG
SMF60A RQG