SMDJ85CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ85CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMDJ85CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Duomenų lapai: SMDJ85CA.pdf
  • Pranešimas
SMDJ85CA specifikacijos
Dalies numeris SMDJ85CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 85V 137V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82745 pcs Duomenų lapas SMDJ85CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 85V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 137V
Įtampa - suskirstymas (min) 94.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ) Serija SMDJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 3000W (3kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Kiti vardai F3437TR
F3437TR-ND
SMDJ85CA-ND
SMDJ85CATR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 21.9A Talpa @ dažnumas -