SMDJ7.5CA-HRAT7
SMDJ7.5CA-HRAT7
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
Sandelyje: 7007 pcs
parsisiųsti: SMDJ7.5CA-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ7.5A-T7
SMDJ7.5A-T7
Sandelyje: 122454 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SMDJ7.5CA-HR
SMDJ7.5CA-HR
parsisiųsti: SMDJ7.5CA-HR.pdf
SMDJ7.5CA-T7
SMDJ7.5CA-T7
parsisiųsti:
SMDJ7.5CA-HRA
SMDJ7.5CA-HRA
parsisiųsti: SMDJ7.5CA-HRA.pdf
SMDJ7.5A
SMDJ7.5A
parsisiųsti: SMDJ7.5A.pdf
SMDJ7.5CA
SMDJ7.5CA
parsisiųsti: SMDJ7.5CA.pdf
SMDJ7.5A-HRA
SMDJ7.5A-HRA
parsisiųsti: SMDJ7.5A-HRA.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus