SMDJ28CA R7G
SMDJ28CA R7G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
Sandelyje: 148286 pcs
parsisiųsti: SMDJ28CA R7G.pdf
RFQ
SMDJ28CA M6G
SMDJ28CA M6G
Sandelyje: 171981 pcs
parsisiųsti: SMDJ28CA M6G.pdf
RFQ
SMDJ28A-HR
SMDJ28A-HR
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: SMDJ28A-HR.pdf
SMDJ28AHR7G
SMDJ28AHR7G
parsisiųsti: SMDJ28AHR7G.pdf
SMDJ28CA-HRA
SMDJ28CA-HRA
parsisiųsti: SMDJ28CA-HRA.pdf
SMDJ28A-T7
SMDJ28A-T7
parsisiųsti:
SMDJ28CA-HRAT7
SMDJ28CA-HRAT7
parsisiųsti: SMDJ28CA-HRAT7.pdf
SMDJ28AHM6G
SMDJ28AHM6G
parsisiųsti: SMDJ28AHM6G.pdf
SMDJ28CA-HR
SMDJ28CA-HR
parsisiųsti: SMDJ28CA-HR.pdf
SMDJ28A-HRAT7
SMDJ28A-HRAT7
parsisiųsti: SMDJ28A-HRAT7.pdf
SMDJ28CA
SMDJ28CA
parsisiųsti: SMDJ28CA.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus