SMDJ26CA-HRAT7
SMDJ26CA-HRAT7
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Sandelyje: 6169 pcs
parsisiųsti: SMDJ26CA-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ26CA R7G
SMDJ26CA R7G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
Sandelyje: 140028 pcs
parsisiųsti: SMDJ26CA R7G.pdf
RFQ
SMDJ26CA M6G
SMDJ26CA M6G
parsisiųsti: SMDJ26CA M6G.pdf
SMDJ26CA-HR
SMDJ26CA-HR
parsisiųsti: SMDJ26CA-HR.pdf
SMDJ26AHR7G
SMDJ26AHR7G
parsisiųsti: SMDJ26AHR7G.pdf
SMDJ26CA
SMDJ26CA
parsisiųsti: SMDJ26CA.pdf
SMDJ26CA-HRA
SMDJ26CA-HRA
parsisiųsti: SMDJ26CA-HRA.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus