SMDJ18A-HRAT7
SMDJ18A-HRAT7
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
Sandelyje: 6157 pcs
parsisiųsti: SMDJ18A-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ180CA
SMDJ180CA
apibūdinimas: TVS DIODE 180V 292V DO214AB
Sandelyje: 68881 pcs
parsisiųsti: SMDJ180CA.pdf
RFQ
SMDJ18A V7G
SMDJ18A V7G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: SMDJ18A V7G.pdf
SMDJ18AHM6G
SMDJ18AHM6G
parsisiųsti: SMDJ18AHM6G.pdf
SMDJ18AHR7G
SMDJ18AHR7G
parsisiųsti: SMDJ18AHR7G.pdf
SMDJ18A R7G
SMDJ18A R7G
parsisiųsti: SMDJ18A R7G.pdf
SMDJ18A-HRA
SMDJ18A-HRA
parsisiųsti: SMDJ18A-HRA.pdf
SMDJ18A
SMDJ18A
parsisiųsti: SMDJ18A.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus