SMDJ160CA
SMDJ160CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 160V 259V DO214AB
Sandelyje: 72697 pcs
parsisiųsti: SMDJ160CA.pdf
RFQ
SMDJ16A M6G
SMDJ16A M6G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 16V 26V DO214AB
Sandelyje: 188779 pcs
parsisiųsti: SMDJ16A M6G.pdf
RFQ
SMDJ15CAHR7G
SMDJ15CAHR7G
apibūdinimas: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
parsisiųsti: SMDJ15CAHR7G.pdf
SMDJ16A R7G
SMDJ16A R7G
parsisiųsti: SMDJ16A R7G.pdf
SMDJ160
SMDJ160
apibūdinimas: TVS DIODE 160V 271.95V DO214AB
parsisiųsti: SMDJ160.pdf
SMDJ160CA-T7
SMDJ160CA-T7
parsisiųsti:
SMDJ16A
SMDJ16A
parsisiųsti: SMDJ16A.pdf
SMDJ160A-T7
SMDJ160A-T7
parsisiųsti:
SMDJ16
SMDJ16
apibūdinimas: TVS DIODE 16V 27.3V DO214AB
parsisiųsti: SMDJ16.pdf
SMDJ16A V6G
SMDJ16A V6G
parsisiųsti: SMDJ16A V6G.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus