SMDJ110A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ110A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMDJ110A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 110V 177V SMC
Duomenų lapai: SMDJ110A.pdf
  • Pranešimas
SMDJ110A specifikacijos
Dalies numeris SMDJ110A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 110V 177V SMC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 159971 pcs Duomenų lapas SMDJ110A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 110V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 177V
Įtampa - suskirstymas (min) 122V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMC
Serija SMDJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 3000W (3kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 16.9A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMDJ10CA-T7
SMDJ10CA-T7
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Sandelyje: 110553 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SMDJ11
SMDJ11
apibūdinimas: TVS DIODE 11V 19.11V DO214AB
Sandelyje: 133767 pcs
parsisiųsti: SMDJ11.pdf
RFQ
SMDJ110A-HRA
SMDJ110A-HRA
apibūdinimas: TVS DIODE 110V 177V DO214AB
parsisiųsti: SMDJ110A-HRA.pdf
SMDJ110A-HR
SMDJ110A-HR