SMDC185F/33-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDC185F/33-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMDC185F/33-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2920
Duomenų lapai: 1.SMDC185F/33-2.pdf2.SMDC185F/33-2.pdf
  • Pranešimas
SMDC185F/33-2 specifikacijos
Dalies numeris SMDC185F/33-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2920 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 228943 pcs Duomenų lapas 1.SMDC185F/33-2.pdf2.SMDC185F/33-2.pdf
Įtampa - maks 33V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 2.5s Storis (maks.) 0.028" (0.71mm)
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.201" W (7.50mm x 5.10mm) Serija SMDC