SMD2920P185TSA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMD2920P185TSA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2920
Duomenų lapai: SMD2920P185TSA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMD2920P185TSA specifikacijos
Dalies numeris SMD2920P185TSA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2920 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5312 pcs Duomenų lapas SMD2920P185TSA.pdf
Įtampa - maks 33V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 2.5s Storis (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dydis / Matmenys 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) Serija POLY-FUSE®, SMD2920
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 150 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 65 mOhms
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2920 (7351 Metric), Concave Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 33V 1.85A Ih Surface Mount 2920 (7351 Metric), Concave
Dabartinis - kelionė (ji) 3.7A Dabartinis - maks 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1.85A Patvirtinimai cURus, TUV