SMCJ54CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ54CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ54CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
Duomenų lapai: SMCJ54CA.pdf
  • Pranešimas
SMCJ54CA specifikacijos
Dalies numeris SMCJ54CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 259839 pcs Duomenų lapas SMCJ54CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 54V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 87.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 60V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ) Serija SMCJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Kiti vardai SMCJ54CALFTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 17.3A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMCJ54CA V6G
SMCJ54CA V6G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
Sandelyje: 401512 pcs
parsisiųsti: SMCJ54CA V6G.pdf
RFQ
SMCJ54C-E3/57T
SMCJ54C-E3/57T
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 54V 96.3V DO214AB
Sandelyje: 5226 pcs
parsisiųsti: SMCJ54C-E3/57T.pdf
RFQ
SMCJ54CA V7G
SMCJ54CA V7G
parsisiųsti: SMCJ54CA V7G.pdf
SMCJ54C
SMCJ54C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 54V 91.46V DO214AB
parsisiųsti: SMCJ54C.pdf
SMCJ54CA
SMCJ54CA
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 54V 87.1V SMC
parsisiųsti: SMCJ54CA.pdf
SMCJ54CA R7G
SMCJ54CA R7G
parsisiųsti: SMCJ54CA R7G.pdf
SMCJ54CA
SMCJ54CA
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: SMCJ54CA.pdf
SMCJ54CA M6G
SMCJ54CA M6G