SMCJ440A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ440A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ440A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 440V 713V DO214AB
Duomenų lapai: SMCJ440A.pdf
  • Pranešimas
SMCJ440A specifikacijos
Dalies numeris SMCJ440A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 440V 713V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 172083 pcs Duomenų lapas SMCJ440A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 440V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 713V
Įtampa - suskirstymas (min) 492V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ)
Serija SMCJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Kiti vardai SMCJ440ALFTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.1A