SMCJ250CAE3/TR13
SMCJ250CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 250V DO214AB
Sandelyje: 79044 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SMCJ250E3/TR13
SMCJ250E3/TR13
Gamintojai: Microsemi
Sandelyje: 81022 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SMCJ250A-H
SMCJ250A-H
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 250V 405V SMC
parsisiųsti: SMCJ250A-H.pdf
SMCJ250CA-H
SMCJ250CA-H
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMCJ250CA-H.pdf
SMCJ250A
SMCJ250A
parsisiųsti: SMCJ250A.pdf
SMCJ250
SMCJ250
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 250V 425.25V DO214AB
parsisiųsti: SMCJ250.pdf
SMCJ250CA
SMCJ250CA
parsisiųsti: SMCJ250CA.pdf
apibūdinimas: TVS DIODE 250V 405V DO214AB
parsisiųsti: SMCJ250A.pdf
SMCJ250AE3/TR13
SMCJ250AE3/TR13
SMCJ250CA
SMCJ250CA
parsisiųsti: SMCJ250CA.pdf
SMCJ24HE3/9AT
SMCJ24HE3/9AT
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 24V 43V DO214AB
parsisiųsti: SMCJ24HE3/9AT.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus