SMCJ220CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ220CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ220CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 220V 356V DO214AB
Duomenų lapai: SMCJ220CA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMCJ220CA specifikacijos
Dalies numeris SMCJ220CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 220V 356V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 151709 pcs Duomenų lapas SMCJ220CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 220V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 356V
Įtampa - suskirstymas (min) 246V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ) Serija SMCJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Kiti vardai SMCJ220CALFCT Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4.2A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMCJ220CE3/TR13
SMCJ220CE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 220V DO214AB
Sandelyje: 70551 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SMCJ220E3/TR13
SMCJ220E3/TR13
Gamintojai: Microsemi
Sandelyje: 73804 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SMCJ220CA
SMCJ220CA
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 220V 356V SMC
parsisiųsti: SMCJ220CA.pdf
SMCJ220AE3/TR13
SMCJ220AE3/TR13
SMCJ220CA
SMCJ220CA
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: TVS DIODE 220V 356V DO214AB
parsisiųsti: SMCJ220CA.pdf
SMCJ220C
SMCJ220C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 220V 373.8V DO214AB
parsisiųsti: SMCJ220C.pdf
SMCJ22A
SMCJ22A
apibūdinimas: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
parsisiųsti: SMCJ22A.pdf
SMCJ220A
SMCJ220A
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMCJ220A.pdf
apibūdinimas: TVS DIODE 22V 35.5V SMC
parsisiųsti: SMCJ22A.pdf
SMCJ220CAE3/TR13
SMCJ220CAE3/TR13
SMCJ220A-H
SMCJ220A-H
parsisiųsti: SMCJ220A-H.pdf
SMCJ220CA-H
SMCJ220CA-H
parsisiųsti: SMCJ220CA-H.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus