SMCJ180A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ180A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ180A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 180V 292V DO214AB
Duomenų lapai: SMCJ180A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMCJ180A specifikacijos
Dalies numeris SMCJ180A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 180V 292V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 225196 pcs Duomenų lapas SMCJ180A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 180V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 292V
Įtampa - suskirstymas (min) 201V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ)
Serija SMCJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Kiti vardai SMCJ180ALFCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5.1A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMCJ180
SMCJ180
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 180V 306.6V DO214AB
Sandelyje: 249519 pcs
parsisiųsti: SMCJ180.pdf
RFQ
SMCJ18-E3/57T
SMCJ18-E3/57T
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 18V 32.2V DO214AB
Sandelyje: 6002 pcs
parsisiųsti: SMCJ18-E3/57T.pdf
RFQ
SMCJ180A
SMCJ180A
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 180V 292V SMC
parsisiųsti: SMCJ180A.pdf
SMCJ18
SMCJ18
apibūdinimas: TVS DIODE 18V 30.66V DO214AB
parsisiųsti: SMCJ18.pdf
SMCJ180A-H
SMCJ180A-H
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMCJ180A-H.pdf
SMCJ180CA
SMCJ180CA