SMCJ11CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ11CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ11CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Duomenų lapai: SMCJ11CA.pdf
  • Pranešimas
SMCJ11CA specifikacijos
Dalies numeris SMCJ11CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 212456 pcs Duomenų lapas SMCJ11CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 11V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 18.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 12.2V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ) Serija SMCJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Kiti vardai SMCJ11CALFTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 82.5A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMCJ11AHR7G
SMCJ11AHR7G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Sandelyje: 175598 pcs
parsisiųsti: SMCJ11AHR7G.pdf
RFQ
SMCJ11CA M6G
SMCJ11CA M6G
Sandelyje: 272129 pcs
parsisiųsti: SMCJ11CA M6G.pdf
RFQ
SMCJ11CA V6G
SMCJ11CA V6G
parsisiųsti: SMCJ11CA V6G.pdf
SMCJ11CA R7G
SMCJ11CA R7G
parsisiųsti: SMCJ11CA R7G.pdf
SMCJ11CA
SMCJ11CA
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 11V 18.2V SMC
parsisiųsti: SMCJ11CA.pdf
SMCJ11AHM6G
SMCJ11AHM6G
parsisiųsti: SMCJ11AHM6G.pdf
SMCJ11CA-13-F
SMCJ11CA-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: SMCJ11CA-13-F.pdf
SMCJ11ATR
SMCJ11ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: SMCJ11ATR.pdf
SMCJ11C
SMCJ11C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 11V 19.11V DO214AB
parsisiųsti: SMCJ11C.pdf
SMCJ11CA V7G
SMCJ11CA V7G
parsisiųsti: SMCJ11CA V7G.pdf
SMCJ11CA
SMCJ11CA
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMCJ11CA.pdf
SMCJ11CA-13
SMCJ11CA-13
parsisiųsti: SMCJ11CA-13.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus