SMBJ7.5CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ7.5CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ7.5CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA
Duomenų lapai: SMBJ7.5CA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMBJ7.5CA specifikacijos
Dalies numeris SMBJ7.5CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 346185 pcs Duomenų lapas SMBJ7.5CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 7.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 12.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 8.33V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AA (SMBJ) Serija SMBJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai SMBJ7.5CACCCT
SMBJ7.5CACCCT-ND
SMBJ7.5CALFCT
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 46.6A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ7.5AHM4G
SMBJ7.5AHM4G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA
Sandelyje: 343745 pcs
parsisiųsti: SMBJ7.5AHM4G.pdf
RFQ
SMBJ7.5C-E3/5B
SMBJ7.5C-E3/5B
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 7.5V 14.3V DO214AA
Sandelyje: 4756 pcs
parsisiųsti: SMBJ7.5C-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ7.5CA M4G
SMBJ7.5CA M4G
parsisiųsti: SMBJ7.5CA M4G.pdf
SMBJ7.5AHR5G
SMBJ7.5AHR5G
parsisiųsti: SMBJ7.5AHR5G.pdf
SMBJ7.5CA-13-F
SMBJ7.5CA-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB
parsisiųsti: SMBJ7.5CA-13-F.pdf
SMBJ7.5CA-E3/51
SMBJ7.5CA-E3/51
parsisiųsti: SMBJ7.5CA-E3/51.pdf
SMBJ7.5ATR
SMBJ7.5ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: SMBJ7.5ATR.pdf
SMBJ7.5C-E3/52
SMBJ7.5C-E3/52
parsisiųsti: SMBJ7.5C-E3/52.pdf
SMBJ7.5CA-13
SMBJ7.5CA-13
parsisiųsti: SMBJ7.5CA-13.pdf
SMBJ7.5CA R5G
SMBJ7.5CA R5G
parsisiųsti: SMBJ7.5CA R5G.pdf
SMBJ7.5CA
SMBJ7.5CA
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMBJ7.5CA.pdf
SMBJ7.5C
SMBJ7.5C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 7.5V 13.55V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ7.5C.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus