SMBJ188CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ188CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ188CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 188V DO214AA
Duomenų lapai: SMBJ188CA.pdf
  • Pranešimas
SMBJ188CA specifikacijos
Dalies numeris SMBJ188CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 188V DO214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 260090 pcs Duomenų lapas SMBJ188CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 188V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp -
Įtampa - suskirstymas (min) - Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AA (SMBJ) Serija SMBJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai SMBJ188CA-ND
SMBJ188CALFTR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) - Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ188A-E3/5B
SMBJ188A-E3/5B
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 188V 328V DO214AA
Sandelyje: 437723 pcs
parsisiųsti: SMBJ188A-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ188CAHE3/5B
SMBJ188CAHE3/5B
Sandelyje: 256368 pcs
parsisiųsti: SMBJ188CAHE3/5B.pdf
RFQ
SMBJ188AHE3/5B
SMBJ188AHE3/5B
parsisiųsti: SMBJ188AHE3/5B.pdf
SMBJ188CAHE3/52
SMBJ188CAHE3/52
parsisiųsti: SMBJ188CAHE3/52.pdf
SMBJ188CA-E3/5B
SMBJ188CA-E3/5B
parsisiųsti: SMBJ188CA-E3/5B.pdf
SMBJ188A-M3/52
SMBJ188A-M3/52
parsisiųsti: SMBJ188A-M3/52.pdf
SMBJ188A-TR
SMBJ188A-TR
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: TVS DIODE 188V 388V SMB
parsisiųsti: SMBJ188A-TR.pdf
SMBJ188CA-E3/52
SMBJ188CA-E3/52
parsisiųsti: SMBJ188CA-E3/52.pdf
SMBJ188CA-M3/5B
SMBJ188CA-M3/5B
parsisiųsti: SMBJ188CA-M3/5B.pdf
SMBJ188CA-M3/52
SMBJ188CA-M3/52
parsisiųsti: SMBJ188CA-M3/52.pdf
SMBJ188AHE3/52
SMBJ188AHE3/52