SMBJ160CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ160CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ160CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 160V 259V DO214AA
Duomenų lapai: SMBJ160CA.pdf
  • Pranešimas
SMBJ160CA specifikacijos
Dalies numeris SMBJ160CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 160V 259V DO214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 466498 pcs Duomenų lapas SMBJ160CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 160V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 259V
Įtampa - suskirstymas (min) 178V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AA (SMB) Serija SMBJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.3A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ160ATR
SMBJ160ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: TVS DIODE 160V 259V SMB
Sandelyje: 1018906 pcs
parsisiųsti: SMBJ160ATR.pdf
RFQ
SMBJ160CA M4G
SMBJ160CA M4G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 160V 259V DO214AA
Sandelyje: 315668 pcs
parsisiųsti: SMBJ160CA M4G.pdf
RFQ
SMBJ160CA-13
SMBJ160CA-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: SMBJ160CA-13.pdf
SMBJ160CA R5G
SMBJ160CA R5G
parsisiųsti: SMBJ160CA R5G.pdf
SMBJ160CA
SMBJ160CA
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: SMBJ160CA.pdf
SMBJ160CA-13-F
SMBJ160CA-13-F
parsisiųsti: SMBJ160CA-13-F.pdf
SMBJ160AHM4G
SMBJ160AHM4G
parsisiųsti: SMBJ160AHM4G.pdf
SMBJ160CA-E3/5B
SMBJ160CA-E3/5B
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
parsisiųsti: SMBJ160CA-E3/5B.pdf
SMBJ160AHR5G
SMBJ160AHR5G
parsisiųsti: SMBJ160AHR5G.pdf
SMBJ160CA
SMBJ160CA
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMBJ160CA.pdf
SMBJ160C
SMBJ160C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 160V 271.95V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ160C.pdf
SMBJ160CA-E3/52
SMBJ160CA-E3/52
parsisiųsti: SMBJ160CA-E3/52.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus