SMAJ78CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ78CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ78CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 78V 126V DO214AC
Duomenų lapai: SMAJ78CA.pdf
  • Pranešimas
SMAJ78CA specifikacijos
Dalies numeris SMAJ78CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 78V 126V DO214AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 293631 pcs Duomenų lapas SMAJ78CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 78V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 126V
Įtampa - suskirstymas (min) 86.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC (SMA) Serija SMAJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai SMAJ78CALFTR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 3.2A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAJ78AHM2G
SMAJ78AHM2G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 78V 126V DO214AC
Sandelyje: 714534 pcs
parsisiųsti: SMAJ78AHM2G.pdf
RFQ
SMAJ78AHE3/61
SMAJ78AHE3/61
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
Sandelyje: 432564 pcs
parsisiųsti: SMAJ78AHE3/61.pdf
RFQ
SMAJ78CA M2G
SMAJ78CA M2G
parsisiųsti: SMAJ78CA M2G.pdf
SMAJ78CA-13
SMAJ78CA-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 78V 126V SMA
parsisiųsti: SMAJ78CA-13.pdf
SMAJ78AHR3G
SMAJ78AHR3G
parsisiųsti: SMAJ78AHR3G.pdf
SMAJ78C
SMAJ78C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 78V 132.3V DO214AC
parsisiųsti: SMAJ78C.pdf
SMAJ78CA-E3/5A
SMAJ78CA-E3/5A
parsisiųsti: SMAJ78CA-E3/5A.pdf
SMAJ78CA-13-F
SMAJ78CA-13-F
parsisiųsti: SMAJ78CA-13-F.pdf
SMAJ78CA
SMAJ78CA
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMAJ78CA.pdf
SMAJ78CA R3G
SMAJ78CA R3G
parsisiųsti: SMAJ78CA R3G.pdf
SMAJ78CA-E3/61
SMAJ78CA-E3/61
parsisiųsti: SMAJ78CA-E3/61.pdf
SMAJ78ATR
SMAJ78ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: SMAJ78ATR.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus