SMAJ54CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ54CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ54CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 54V 87.1V DO214AC
Duomenų lapai: SMAJ54CA.pdf
  • Pranešimas
SMAJ54CA specifikacijos
Dalies numeris SMAJ54CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 54V 87.1V DO214AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 486070 pcs Duomenų lapas SMAJ54CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 54V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 87.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 60V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC (SMA) Serija SMAJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai SMAJ54CALFTR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4.6A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAJ54C
SMAJ54C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 54V 91.46V DO214AC
Sandelyje: 319548 pcs
parsisiųsti: SMAJ54C.pdf
RFQ
SMAJ54C-E3/5A
SMAJ54C-E3/5A
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 54V 96.3V DO214AC
Sandelyje: 4994 pcs
parsisiųsti: SMAJ54C-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ54C-E3/61
SMAJ54C-E3/61
parsisiųsti: SMAJ54C-E3/61.pdf
SMAJ54CA-E3/5A
SMAJ54CA-E3/5A
apibūdinimas: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AC
parsisiųsti: SMAJ54CA-E3/5A.pdf
SMAJ54AHM2G
SMAJ54AHM2G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: SMAJ54AHM2G.pdf
SMAJ54CA R3G
SMAJ54CA R3G
parsisiųsti: SMAJ54CA R3G.pdf
SMAJ54CA
SMAJ54CA
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 54V 87.1V SMA
parsisiųsti: SMAJ54CA.pdf
SMAJ54CA M2G
SMAJ54CA M2G
parsisiųsti: SMAJ54CA M2G.pdf
SMAJ54AHR3G
SMAJ54AHR3G
parsisiųsti: SMAJ54AHR3G.pdf
SMAJ54CA-E3/61
SMAJ54CA-E3/61
parsisiųsti: SMAJ54CA-E3/61.pdf
SMAJ54ATR
SMAJ54ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: SMAJ54ATR.pdf
SMAJ54CA-13-F
SMAJ54CA-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: SMAJ54CA-13-F.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus