SMAJ28CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ28CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ28CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 28V 45.4V DO214AC
Duomenų lapai: SMAJ28CA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMAJ28CA specifikacijos
Dalies numeris SMAJ28CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 28V 45.4V DO214AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 591139 pcs Duomenų lapas SMAJ28CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 28V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 45.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 31.1V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC (SMA) Serija SMAJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai SMAJ28CALFCT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 8.8A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAJ28CA-E3/5A
SMAJ28CA-E3/5A
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 28V 45.4V DO214AC
Sandelyje: 748750 pcs
parsisiųsti: SMAJ28CA-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ28CA M2G
SMAJ28CA M2G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
Sandelyje: 682192 pcs
parsisiųsti: SMAJ28CA M2G.pdf
RFQ
SMAJ28C-E3/61
SMAJ28C-E3/61
apibūdinimas: TVS DIODE 28V 50V DO214AC
parsisiųsti: SMAJ28C-E3/61.pdf
SMAJ28C-E3/5A
SMAJ28C-E3/5A
parsisiųsti: SMAJ28C-E3/5A.pdf
SMAJ28CA-13
SMAJ28CA-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 28V 45.4V SMA
parsisiųsti: SMAJ28CA-13.pdf
SMAJ28AHR3G
SMAJ28AHR3G
parsisiųsti: SMAJ28AHR3G.pdf
SMAJ28CA-13-F
SMAJ28CA-13-F
parsisiųsti: SMAJ28CA-13-F.pdf
SMAJ28C
SMAJ28C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 28V 47.67V DO214AC
parsisiųsti: SMAJ28C.pdf
SMAJ28CA R3G
SMAJ28CA R3G
parsisiųsti: SMAJ28CA R3G.pdf
SMAJ28AHM2G
SMAJ28AHM2G
parsisiųsti: SMAJ28AHM2G.pdf
SMAJ28ATR
SMAJ28ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: SMAJ28ATR.pdf
SMAJ28CA
SMAJ28CA
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMAJ28CA.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus