SMAJ15CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ15CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ15CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 15V 24.4V DO214AC
Duomenų lapai: SMAJ15CA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMAJ15CA specifikacijos
Dalies numeris SMAJ15CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 15V 24.4V DO214AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 479584 pcs Duomenų lapas SMAJ15CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 15V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 24.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 16.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC (SMA) Serija SMAJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai SMAJ15CALFDKR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 16.4A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAJ15C-E3/5A
SMAJ15C-E3/5A
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 15V 26.9V DO214AC
Sandelyje: 5409 pcs
parsisiųsti: SMAJ15C-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ15CA M2G
SMAJ15CA M2G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AC
Sandelyje: 629039 pcs
parsisiųsti: SMAJ15CA M2G.pdf
RFQ
SMAJ15CA-E3/61
SMAJ15CA-E3/61
parsisiųsti: SMAJ15CA-E3/61.pdf
SMAJ15CA-E3/5A
SMAJ15CA-E3/5A
parsisiųsti: SMAJ15CA-E3/5A.pdf
SMAJ15AHR3G
SMAJ15AHR3G
parsisiųsti: SMAJ15AHR3G.pdf
SMAJ15CA
SMAJ15CA
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 15V 24.4V SMA
parsisiųsti: SMAJ15CA.pdf
SMAJ15ATR
SMAJ15ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: SMAJ15ATR.pdf
SMAJ15CA R3G
SMAJ15CA R3G
parsisiųsti: SMAJ15CA R3G.pdf
SMAJ15C-E3/61
SMAJ15C-E3/61
parsisiųsti: SMAJ15C-E3/61.pdf
SMAJ15C
SMAJ15C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 15V 25.62V DO214AC
parsisiųsti: SMAJ15C.pdf
SMAJ15CA-13
SMAJ15CA-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: SMAJ15CA-13.pdf
SMAJ15CA-13-F
SMAJ15CA-13-F
parsisiųsti: SMAJ15CA-13-F.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus