SMAJ110CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ110CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ110CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 110V 177V DO214AC
Duomenų lapai: SMAJ110CA.pdf
  • Pranešimas
SMAJ110CA specifikacijos
Dalies numeris SMAJ110CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 110V 177V DO214AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 264923 pcs Duomenų lapas SMAJ110CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 110V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 177V
Įtampa - suskirstymas (min) 122V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC (SMA) Serija SMAJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai SMAJ110CALFTR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.3A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAJ110CA-13-F
SMAJ110CA-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 110V 177V SMA
Sandelyje: 719588 pcs
parsisiųsti: SMAJ110CA-13-F.pdf
RFQ
SMAJ110CA
SMAJ110CA
Gamintojai: Bourns, Inc.
Sandelyje: 701689 pcs
parsisiųsti: SMAJ110CA.pdf
RFQ
SMAJ110CA-13
SMAJ110CA-13
parsisiųsti: SMAJ110CA-13.pdf
SMAJ110AHE3/61
SMAJ110AHE3/61
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 110V 177V DO214AC
parsisiųsti: SMAJ110AHE3/61.pdf
SMAJ110CA R3G
SMAJ110CA R3G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: SMAJ110CA R3G.pdf
SMAJ110AHM2G
SMAJ110AHM2G
parsisiųsti: SMAJ110AHM2G.pdf
SMAJ110ATR
SMAJ110ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: SMAJ110ATR.pdf
SMAJ110CA M2G
SMAJ110CA M2G
parsisiųsti: SMAJ110CA M2G.pdf
SMAJ110AHR3G
SMAJ110AHR3G
parsisiųsti: SMAJ110AHR3G.pdf
SMAJ110CA-E3/5A
SMAJ110CA-E3/5A
parsisiųsti: SMAJ110CA-E3/5A.pdf
SMAJ110AHE3/5A
SMAJ110AHE3/5A
parsisiųsti: SMAJ110AHE3/5A.pdf
SMAJ110C
SMAJ110C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 110V 185.85V DO214AC
parsisiųsti: SMAJ110C.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus