SMA6L51A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMA6L51A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 51V 82.4V DO221AC
Duomenų lapai: SMA6L51A.pdf
  • Pranešimas
SMA6L51A specifikacijos
Dalies numeris SMA6L51A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 51V 82.4V DO221AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 320328 pcs Duomenų lapas SMA6L51A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 51V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 82.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 56.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-221AC
Serija SMA6L Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-221AC, SMA Flat Leads Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 7.3A Talpa @ dažnumas -