SMA6J58CA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMA6J58CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODES SMA 600W TR
Duomenų lapai: SMA6J58CA.pdf
  • Pranešimas
SMA6J58CA specifikacijos
Dalies numeris SMA6J58CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODES SMA 600W TR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 455975 pcs Duomenų lapas SMA6J58CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 58V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 93.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 64.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC (SMA) Serija SMA6J
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.7A Talpa @ dažnumas -