SMA6J20A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMA6J20A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODES SMA 600W TR
Duomenų lapai: SMA6J20A.pdf
  • Pranešimas
SMA6J20A specifikacijos
Dalies numeris SMA6J20A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODES SMA 600W TR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 433627 pcs Duomenų lapas SMA6J20A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 20V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 32.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 22.2V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC (SMA)
Serija SMA6J Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 19.4A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMA6J20A R3G
SMA6J20A R3G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 20V 31.4V DO214AC
Sandelyje: 719476 pcs
parsisiųsti: SMA6J20A R3G.pdf
RFQ
SMA6J20A M2G
SMA6J20A M2G
Sandelyje: 636723 pcs
parsisiųsti: SMA6J20A M2G.pdf
RFQ
SMA6J20A-M3/61
SMA6J20A-M3/61
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
parsisiųsti: SMA6J20A-M3/61.pdf
SMA6J18CA
SMA6J18CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODES SMA 600W TR
parsisiųsti: SMA6J18CA.pdf
SMA6J20A-E3/5A
SMA6J20A-E3/5A
apibūdinimas: TVS DIODE 20V 36.8V DO214AC