SMA6J16A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMA6J16A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODES SMA 600W TR
Duomenų lapai: SMA6J16A.pdf
  • Pranešimas
SMA6J16A specifikacijos
Dalies numeris SMA6J16A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODES SMA 600W TR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 469707 pcs Duomenų lapas SMA6J16A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 16V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 26V
Įtampa - suskirstymas (min) 17.8V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AC (SMA)
Serija SMA6J Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 23.1A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMA6J16A-E3/5A
SMA6J16A-E3/5A
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 16V 29.5V DO214AC
Sandelyje: 684200 pcs
parsisiųsti: SMA6J16A-E3/5A.pdf
RFQ
SMA6J16A R3G
SMA6J16A R3G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 16V 25.2V DO214AC