SLD36U-017-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD36U-017-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLD36U-017-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 36V 58.1V P600
Duomenų lapai: SLD36U-017-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
SLD36U-017-B specifikacijos
Dalies numeris SLD36U-017-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 36V 58.1V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 47556 pcs Duomenų lapas SLD36U-017-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 36V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 58.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 40V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija Automotive, AEC-Q101, SLD Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 87.8A Talpa @ dažnumas -
Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SLD40-018
SLD40-018
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 40V 64.5V P600
Sandelyje: 48384 pcs
parsisiųsti: SLD40-018.pdf
RFQ
SLD36U-017
SLD36U-017
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 58.1V P600