SLD16-18-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD16-18-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLD16-18-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 16V 26V P600
Duomenų lapai: SLD16-18-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
SLD16-18-B specifikacijos
Dalies numeris SLD16-18-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 16V 26V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36965 pcs Duomenų lapas SLD16-18-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 16V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 26V
Įtampa - suskirstymas (min) 18V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija Automotive, AEC-Q101, SLD
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė P600, Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 196.2A Talpa @ dažnumas -